nuvoton ARM Cortex™-M0 MCUs

Başlatan M_B, 10 Eylül 2016, 12:25:42

M_B

Merhabalar;
nuvoton  Turkiye distributorlugunu almış.(http://www.romelektronik.com/ )  Onumuzdeki ayda ücretsiz eğitim verecekmiş.
nuvoton   ARM Cortex™-M0 MCUs icin görüşleriniz nedir ?

İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

z

1) Lazım olunca rakiplerinin fiyatının altına yada hiç olmazsa aynı fiyata verebileceklermi?
2) Kod geliştirme tollarını vs temin etmek sorun olacak mı?
3) Aliexpressde ucuz ötesi kartlar bulabilecek misin?
4) Bu firmanın çiplerindeki çevre birimlerinde acaip özellikler mı var? Çip daha az akım mı çekiyor, daha mı hızlı?

Bu soruların cevaplarını bilmek lazım. Duruma göre biz de ST'yi bırakalım.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Cemre.

Hocam NuEdu NuTiny SDK şeklinde linkler vermişler, ayrıca Keil ve IAR ile ilgili bazı notlar vs var kendi sitelerinde. Daha önce de konusu açılmıştı bunların ama @z hocamın dediği gibi ben stm32f103c8t6 development board'u 1.5$'a alabiliyorken ve internet bu işlemci ve benzerlerinin örneklerinden geçilmiyorken neden tercih edeyim? Bu sorulara cevap verebilmesi gerekiyor bence de.

z

Hangi işlemciden M0'a geçiş yapacaksın bilmiyorum ama;

M3 varken eşekten inip topal ata binme. Boş ver üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun. M3 olsun.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Cemre.

Alıntı yapılan: z - 10 Eylül 2016, 16:11:01
Hangi işlemciden M0'a geçiş yapacaksın bilmiyorum ama;

M3 varken eşekten inip topal ata binme. Boş ver üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun. M3 olsun.

Bir süredir 32F103C8T6 ile 32F407VGT (disco) arasında gidip geliyorum. Ethernet, FSMC gibi yeni tanıştığım terimler dışında F103 yetiyorda artıyor bile.