STM32 Hakkında Kaynak Arıyorum (Kitap / Makale / PDF )

Başlatan qaraxan, 30 Mayıs 2017, 17:51:15

qaraxan

STM32 için İngilizce doğru düzgün kaynak bulamadım. STM32F0 ile başlamak istiyorum. Bildiğiniz site, kitap, makale veya dokuman varsa paylaşabilir misiniz ?

kudretuzuner

Amatör

mufitsozen

Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.

mert3162

|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

E_Kk

"Meselâ: Hendese bir fendir. Onun hakikatı ve nokta-i müntehası, Cenab-ı Hakk'ın İsm-i Adl ve Mukaddir'ine yetişip, hendese âyinesinde o ismin hakîmane cilvelerini haşmetiyle müşahede etmektir."Sözler

ido2323

Şahsen kütüphane açıklamaları ve datasheet, programlama için yeterli, ki ben öyle öğreniyorum. Siz tam olarak STM32F0 serisi ile ne yapmak istiyorsunuz? Teşekkürler. [/size][/font]

Tagli

Bence de ilk bakılması yer Reference Manual. The Definitive Guide to the ARM Cortex-M0 fena kitap değil ama biraz genel anlatmış, sonuçta tek bir işlemciyi değil, Cortex M0 çekirdeğini anlatıyor. Ben en çok toolchain seçiminde ve kurulumunda sorun yaşadım. Bunu öğrenmenin yolu da Google'ı eşelemekten geçiyor.
Gökçe Tağlıoğlu

Niyazi_SARAL

Türkiye'nin en kapsamlı Gömülü Sistemler, Mikro Denetleyiciler, FPGA ve Sayısal Elektronik İçeriğine Erişmek İster misiniz?
Çizgi Tagem Arduino, Texas Instruments, STMicroelectronics, Altera ve Xilinx İçeriklerini Paylaşıyoruz.

http://www.niyazisaral.net/?page_id=34587

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır