Pic Basic & Microcode Windows XP-64bit te çalışmıyor

Başlatan xenix, 08 Şubat 2006, 14:53:23

xenix

Pic Basic & Microcode Windows XP-64bit te çalışmıyor. "incompability" uyarısı alıyorum. Sorun microcode studio da mı yoksa pic basic pro da mı onu da anlayamadım. Çözebilen oldu mu?

sezgin05

Ben de yeni 64 bit donanıma geçtim.Ama henüz XP 64 kurmadım.Benim merak ettiğim şey ise 64 bit işletim sistemi hız  açısından farkettimi? Gerçi  henüz 64 bit için yeteri kadar program deteği yok ama denemek istiyorum.Yoksa biraz daha beklemek mi gerekir? Driver sitelerinde XP-64 için ayrı driverlar vermeye başladılar.Buna göre sistem komple farklı olacak galiba...kolay gelsin.

xenix

XP 64 bit ethernet kartını ve ses kartını görmedi. Onların sürücülerini forumlardan bulup indirdim, sorun yok. İşletim sistemim şuan hızlı, ama bu 64 bitten mi yoksa yeni işletim sistemi kurduğum için mi bilmiyorum. 64 bit sıkıştırma programıyla (rar) büyük bir dosyayı sıkıştırdım. 32 bite göre 1,8 kat daha hızlı. 64 bit kurmamın asıl sebebi MATLAB. Çok hızlı resim işlemem gerekiyor. 32 bitte iken belirli bir resmi 23 milisaniyede işleyebiliyordum. 64 bitte  ne olacak deneyeceğim, sonucu buraya yazarım. Henüz 64 bit program pek yok. Sadece sıkıştırma ve antivirüs programı bulabildim. Bir kaç program hariç 32 bit programlar da sorunsuz çalışıyor.

byka

DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php