Değişkenin değeri kendiliğinden, tanımlandığı anda ilk verilen haline dönüyor.

Başlatan picmanya, 20 Haziran 2024, 15:09:24

Epsilon

alikeskinkilic

;D konu ne ara buraya geldi iki gün girmedim  en son işlemci reset atıyordu şimdi o reseti James Bond attırıyora gelmiş.
yapay zeka ile ilgili sanırım yanlış bilinen birşey var gpt bizim yazdıklarımızdan yeni bir şey öğrenmiyor o zaten eğitilmiş. insan beyni gibi yeni doğruları benimseyecek ve değişen şartlara adabte olabilecek bir plastisiteye sahip değil. yani o manada korkmaya gerek yok henüz fakat girdiğimiz bilgileri gpt nin üreticisi alabilirmi ihtimal dahilinde .Ama sanmıyorum ki  vay be ne hataymış diyip pic in resetine neden olan bir kod hatasını alacaklarını.daha çok ticari sır olan şeyleri paylaşmamak önemli bu sadce gpt için değil tüm internet için geçerli zaten mail de atsanız koparılma ihtimali var.
Hep meraktan

power20

Tam ismini bilmiyorum fakat psikolojide böyle bir tanım var. Vatandaş çok önemli bir icat-keşif yaptığını düşünerek birilerinin bunu  ele geçirmesinden korkar. Genelde ufak çaplı iş yaparken ortaya çıkar.  en basit tezahürü entegrelerin üzerini kazımak şeklindedir. Hayatımızın bir döneminde hepimiz yapmış olabiliriz. 

Yıllar geçtikçe bu işin pek de anlamı olmadığı benzer bir entegre kullanarak birileri tarafından daha iyi bir kod üretilebileceği anlaşılır. Yani sizin kıytırık tırışka kodunuza tenezzül etmek yerine "bu proje ne iş yapıyor" "girdisi çıktısı nedir" diye düşünerek aynı işlevi yerine getirecek bir proje üretilebilir. sadece mesai gerektirir.

Olağanüstü zekaya veya benzersiz algoritmalara sahip olduğunuzu düşünmek bir avuntudan ibarettir. Bunu düşünmek için gerçekte bir sebebiniz olması gerekir. Yarışımaya katılıp derece mi aldınız ne yaptınız? sıradan bir kodlayıcısınız işte. Abartamayın. 

ilyas KAYA

Karpuzun iyisini de kaptırdık elin gavuruna 😂😂😂

Bu arada önerdiğini aldım harika cikti 🤣

power20

Diğerleri kötü müydü?  Bence değildir.  Olgun karpuzlar satışa sunulmuştur.

alikeskinkilic

işareti hep 4 karpuzun kesiştiği yere koymuş çakal kabak çıkarsa ben diğerini dedim diyecek
Hep meraktan

elektronikhobi