Yardım edin lütfen

Başlatan levent_88, 28 Şubat 2006, 18:35:13

levent_88

ben bu siteyi yeni buldum ve kaydoldum ve sizden bi konu hakkında yardım istiyorum. ben meslek lisesinde son sınıf okuyorum ve mikro denetleyicier hakkında ders görüyoruz. ben siz den  PIC LE İLGİLİ OLARAK TARAMA YÖNTEMİ HAKKINA BİLGİ İSTİYORUM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM!!!

e3

Alıntı yapılan: "levent_88"ben bu siteyi yeni buldum ve kaydoldum ve sizden bi konu hakkında yardım istiyorum. ben meslek lisesinde son sınıf okuyorum ve mikro denetleyicier hakkında ders görüyoruz. ben siz den  PIC LE İLGİLİ OLARAK TARAMA YÖNTEMİ HAKKINA BİLGİ İSTİYORUM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM!!!
Neyi  ya da kimi tarıyoruz arkadaşım?????  :lol:  8O  ;)  :lol: Forumda kayan yazı hakkında bir başlık var ve orada az da olsa anlatım var....Daha çok link var...Bende çok anlamıyorum ama biraz kavramaya başladım... ;) Haydin sana kolay gelsin......
.eem.

DRK

Bilgisayarımda bununla ilgili bi dosya var.Yardımcı olabilir.

http://rapidshare.de/files/14356552/tarama.rar.html

İyi Çalışmalar.
ÇALIŞMAK VE BAŞARMAK ZORUNDAYIZ...

tebesir

arkadaşım;

ben de sana bir kitap tavsiye edeyim. tarama yöntemi ve daha bir çok proje için. "ileri pic16f84 uygulamaları-hakan karakaş-altaş yayıncılık"

işini görür. ayrıca sitede biraz arattır. ete hocanın picbasic dersleri var. onların birinde vardı galiba. ama tam emin değilim.

kolay gelsin. başarılar...