deniz haberleşme sistemleri

Başlatan topalizm, 25 Nisan 2006, 17:04:33

topalizm

"deniz haberleşme sistemleri" hakkında arkadaşlar aradım ama pek fazla türkçe kaynak bulamadım.Bu konuda elinde kaynak bulunan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursalar teşekkür ederim

OG

Milli Eğitim Yayınevi'nin idi zannediyorum, Denizcilik Okulları için yazılmış bir kitabını gördüm. Orada detaylı anlatımlar mevcuttu.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

keepclear

arkadaşım bu kitabi karaköyde denizcilikle alakalı bir çok kırtasiye yada malzeme satan yerlerden alabilirsin tamamı türkçe fakat haberleşme nasıl yapılır soruna cevap verir teknik bilgi içermez bende deniz haberleşme hakkında iki adet tgm nin verdiği ehliyet var aynı zamanda bir muddet çalıştım kısmende tekniği hakkında bilgim var sana nasıl yardımcı olabilirim?
((:((:((:((:((:((:((

korhee

ozancnc

erkan614

gmdss ttelsiz oparatorleri için giriş seviysidir sınavları basit olup herkesin kazanabilceği bişeydir fakat denizcilikle uraşmayanların işine yaramaz denizciler içinde pek bi onemi yoktur

reo sınavları birazdaha baba sınavlardır neyse

arkadaşım tavsiyem meb kitablarından bu işe dair bişey çıkaramazsın kim yazdıysa berbat bir içerik yapmış 1909 model cihazları anlatıo (düşün ben deizcilik lisesindeyken 7 yıl oldu biteli bize tarihi eser geliodu)

en iyisi ii bilen bi adamdan ders al yapabiliyorsan

ya birisi vardı turkiyede tek nerdeyse hatta gmdss kitaplarını yazan adam şişmanca biraz (biz kendisine yarım dünya derdik) sırf öretmek için beşiktaştan beykoza gelirdi parasında deildi (zaten devlet okulu ne verirki) değerini bilemedik hocamızın arkadaşlar çok üzdüler onu yüksek denizcilik okuuna gidenlerin tanıması lazım gören olursa selamlarımı ve ozurlerimi iletin hocamıza

ozancnc

erkan614

meb yayınlarının elektronik anlatımları bu güne göre müzelik özel yayın kuruluşlarının çıkardığı kitaplar varsa onları bi incelesin

keepclear

bende reo goc var fakat artık hiç bir işe yaramıyor bilesin
((:((:((:((:((:((:((