Java Similasyon

Başlatan argeelektronik, 11 Mayıs 2006, 02:47:13

argeelektronik

Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

piedos

simulasyonlar cok güzel ama hiç birisini çalıştıramadım.

ben önceden java kullanmadım hiç, bilgisayarımda java ile ilgili birşey yok.

Bunları nasıl çalıştırırım. Hem web den hem de Hades editorle bilgisayardan izlenebiliyormuş. Hades.jar ı indirdim ama içinde bir tane bile .exe yok sanırım başka bişeyler yapmak gerekiyor.
Einstein: "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."

argeelektronik

aşağıdaki linkten bilgisayarına java'yı indir kur similasyonlar çalışır
bazı similasyonların çalışması için önce stop'tıkla yaptığın her değişiklikten sonra pley'e tıkla sonucu görürsün.

http://www.java.com/en/download/index.jsp
Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

DumrulBey

Merhaba,

Benimde çok hoşuma gitti! Bir sürü benzetime yer vermişler. İçlerinde PIC bile var. Harika...

Bu arada benim işletim sistemimde de (Windows Vista) çalışmadı oradaki "webstart" kısayollarına tıkladım. Ardından bir kaç saniye içinde Hades Web Start yüklendi. Bir de onu dene bakalım.

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)