GLCD Tolls Ver. 1.5

Başlatan Logan, 06 Temmuz 2006, 16:49:45

Logan

Selam arkadaşlar.Üzerinde çalıştığınm projede bir adet 320x240 grafik lcd var.Ekran boyutu büyük olduğu için grafikleri yazarken çok sayıda BYTE'a ihtiyaç duyuluyor.Bu BYTE'ları MCU içinde saklayamadığım için 24c512 eprom kullandım.Programlayıcı olarak IC-Prog JDM Programmer,ekran grafiklerini çıkarmak içinse, konu başlığında yazıldığı gibi GLCD Tool Ver. 1.5 kullanıyorum.Fakat yapılan yeni grafikleri ekranda görmek istediğimizde yeni grafikleri eproma yazmak için her seferinde yeni datalar çıkartıp bunları yaklaşık 45 dakikada programa adapte ediyorum(9600 byte var).Acaba ben MCU kullanmadan GLCD Tools programından, bir programlayıcı vasıtasıyla direkt eproma yazabilir miyim?? Bu programın programlayıcı şeması elinde olan var mı?Eğer programı isteyen olursa aşağıdaki linkten edinebilirler.Herkese kolay gelsin.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
http://rapidshare.de/files/25095865/GLCDtool.exe.html
İmza.

teknikelektronikci

üstad programi indiremedim
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

e3

Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"üstad programi indiremedim

Link sağlam ve çalışmaktadır.Lütfen biraz dikkatli olalım.Ayrıca @ comlekciler vermek istediğin link adresi sağlam değil.Mesajını siliyorum bu yüzden. İyi günler. ;)
.eem.

vetteman

Arkadasım bu programı hemenpaylas a verebilirmisin ya da maile yollarmısın. benim baglantı tipim rapidi atlatamıyor.

mail = vetteman241@hotmail.com