B&R Automation Studio

Başlatan EES, 24 Temmuz 2006, 21:20:47

EES

B&R firmasının bütün ürünlerini( PLC,HMI) programlayan Automation Studio programı var.Bu programın lisanslı ücreti çok pahalı.Progamın crac*klı full versiyonu indirebileceğimiz bir yer varmı acaba.

aster

EES

B&R automation Studio programı simulasyon (elektrik,pnomatik...) programı değil.

B&R firmasının PLC ve HMI programlayan Automation Software. programı.
Maalesef EMULE 'de yok.

www.br-automation.com

asm_Coder

EES sen bu urunleri kullaniyormusun?.. yada kullanmayi mi dusunuyorsun?
y=f(x);

EES

Konuyla ilgisi olan arkadaşlar bilirler,tekstil sektoründe B&R ürünlerinin kullanıldığı bir çok makina var.Bunlarla ilgili sorunlar yaşıyoruz.Çözüm bulmak içinde PLC programlarını incelemek zorundayız.

asm_Coder

Ben bu urunlerin ic anadolu temsilcisiyim.. su an gida ve plastik sektorundeki makinalarda kullaniyorum. Cnc ler icinde ilk makinaya basladim.. bu urunler ve programlamalari ile ilgili yardimci olurum
y=f(x);

EES

@btiger

ilgin için tşk. ederim.ilk yazdığım mesajdada dedeğim gibi, bu programın lisanslı ücreti çok yüksek, ithalatcı  yorum otomasyon yaklaşık 2600€ bahsetti.Bizde araştırıyoruz bakalım.Başka nasıl temin edebiliriz diye.

Firmanın sitesinde deneme sürümü var dediler ama maalesef download yapılacak bir link yok.

kskli

INFINITY

Elektron Hacısı Çekirdek Kabesini Tavafta...  Eğer atomda çekirdek ile elektron arasındaki boşluk yok olursa 1 çay kaşığı toprak 40.000 Ton gelir.