udea atx arx modul ile rf kumanda

Başlatan minti34, 02 Nisan 2007, 12:16:55

minti34

herkese merhaba

bu atx arx modulleri kullanarak bir devre yapmak istiyorum

vericideki butona bastığımızda alıcıya bağlı ledi yakmak istiyorum

çok uğraşmama rağmen başarılı olamadım netteki araştırmalarımda da asm ile yazılan örneklere ulaşamadım

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

elinde mevcut kod olan varsa paylaşırsa sevinirim

Ersin

Burda bulabilirsin
www.picproje.org

XX_CİHAN_XX

Alıntı yapılan: "minti34"herkese merhaba

bu atx arx modulleri kullanarak bir devre yapmak istiyorum

vericideki butona bastığımızda alıcıya bağlı ledi yakmak istiyorum

çok uğraşmama rağmen başarılı olamadım netteki araştırmalarımda da asm ile yazılan örneklere ulaşamadım

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

elinde mevcut kod olan varsa paylaşırsa sevinirim
Son günlerde bu rf patlaması nedir anlamadım gitti :)

picprojeye hoşgeldin @minti34,
Ersin arkadaşımızında dediği gibi sitede arama motorunu kullanmalısın.
Forumda bu konu ıle ılgılı tonla bılgı ve baslık var yenı baslık acmana gerek yok oraları ıncele anlamadıgın yerlerı aynı baslıktan devam edersın.
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

HEXF2

Dostum yakın bir zamanda bir arkadışımın okul ödevi için bu modülleri sipariş ettim ve kullandım.Biraz saçını başını yolduktan sonra memnun kalacaksın.Eğer bir sorunla karşılaşırsan tecrübelerimi paylaşabilirim.(ki muhtemelen yaşayacaksın :) )

SpeedyX

minti34 arkadaşımızda, farklı bir nick ile acemi modunda bişeyler istemeye çalışarak kendini akıllı yapan arkadaşlardan.

alieren

http://rapidshare.tv/987188

bunu indir, udeanin moduleri ile(atx-34,arx-34) calismasi lazim, pratik olarak denenmemis ama oldukca basit oldugu icin sorun olmasa gerek.(indirmek icin 'dosyayi yukle' yazan yere klik et)