Picbasicpro-->>Fatal error

Başlatan eee1984, 21 Ocak 2008, 03:42:58

eee1984

Merhaba arkadaslar

Bu gece picbasicpro ile uzun olmayan ama içinde bolbol yorum satırı bulunan bi program yazdım ama derlediğimde asagıdaki hatayı verdi :cry:

"fatal: out of memory(pbpw.exe)"

Acaba hatanın kaynagı ne olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen :oops:

Logan

Ben genel olarak bu hatayı verdiğinde programı yeniden kuruyorum.Yorum satırlarının azlığı ya da çokluğu önemli değil.İstersen aşağıdaki programı indirip tekrar dene...

Micro Code Studio Plus
İmza.

eee1984

Alıntı yapılan: "Logan"Ben genel olarak bu hatayı verdiğinde programı yeniden kuruyorum.Yorum satırlarının azlığı ya da çokluğu önemli değil.İstersen aşağıdaki programı indirip tekrar dene...

Micro Code Studio Plus

Ben kaldırıp tekrar kurdum ama sanırım sorun kısıtlı surum olmasından kaynaklanıyor.. Biyerden full olanı buldum ama onu aynı bilgisayara yuklediğimde o sorunu veriyor ama farklı bi bilgisayara yuklediğimde o hatayı vermiyor  :cry: Bide bu programı deneyim bakayım sağol kardes eyw. ;)

izwirlee_35

arkadaşalar bu sorunu bende yaşadım sorunu da şöle çözdüm
şimdi bizim micro code studio plus programı dosyalarını MCSP die bir dosyaya kaydediyor ya onun içine çok sayıda klasör içine klasör koyup oraya kayıt etmesini isteyince bu sorunu veriyor fakat aynı yazdıgımız programı kopyalayıp direk MCSP dosyasının içine atınca bu hatayı artık vermiyor.Programı kaldırmaya ve tekrar kurmaya gerek kalmıyor. Bu benim çözümüm başka çözümü olan arkadaş varsa dinlemek isterim:D
keep learning . . .