ISD1212 devre ses çıkışı

Başlatan eloman, 02 Kasım 2003, 00:23:32

eloman

arkadaşlar ISD1212 ile yapılan devreyi yapıp çalıştırdım ama ses çıkışını yükseltemiyorum nasıl bir devre kullanmalıyım. 14 VE 15 numaralı bacaklar ses çıkışı olarak kullanılmış. Bunlardan birini şaseye veremediğim için amp. ile sağlıklı yükseltemiyorum. Ne yapmam lazım.
..................................................................... Dostluk dediğin; tek bir ruhun, iki ayrı bedende dirilmesi...

Erol YILMAZ

Sinyal cikislarini diferansiyel anfiye girip cikisi 0'a karsi alabilirsin.
Daha sonra zaten anfiye... Ama bu benim aklima gelen ilk cevap. Cok daha basit yontemlerde vardir illa ki..

fsan

Alıntı yapılan: "eloman"Bunlardan birini şaseye veremediğim için amp

selam,
Bu linkteki LM386 ile yapilmis kisima bir göz at.
http://www.intercad-inc.com/rr/PDF/sound%20schematic.pdf

eloman

Sanırım verdiğin linkteki LM386'lı devre işime yarayacak arkadaşım. Teşekkür ederim.
..................................................................... Dostluk dediğin; tek bir ruhun, iki ayrı bedende dirilmesi...

salim ALTIN

merhaba.
ses entegresini türkiyedenmi temin ettiniz yoksa dışarıdanmı getirdiniz. türkiyeden ise firmayı öğrenmemiz mümkünmü.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

simtik

salim ALTIN demiştiki
ses entegresini türkiyedenmi temin ettiniz yoksa dışarıdanmı getirdiniz. türkiyeden ise firmayı öğrenmemiz mümkünmü

dostum ben bu entegreyi  eskişehirde çok rahatlıkla buldum sen nerdesin

feyd

arkadaşlar -peki proteus da var mı 386 ,isd falan?yeridir diye burda da sorayım..

kolay gelsin
"Türk Millet i çalışkandır,           Türk milleti zekidir."                              Atatürk  www2.gantep.edu.tr/~mt16081

eloman

arkadaşlar eğer ist. de iseniz ben entegreyi int-el elektronik malzeme satıcısından aldım. İnt-el.com

zfer

tba820 denen bir entegre var onu da bir dene 2w yükseltiyor.