Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

ccs kurma problemi

Başlatan promete1, 06 Nisan 2009, 21:30:43

promete1

iyi akşamlar arkadaslar deminden beri ccs i kurmaya çalışıyorum kafayı yemek üzereyim daha evvel rahatca kurup kullanıyodum 5-6 farklı sürüm denememe rağmen bi türlü hex derleyip hex dosyasına ulaşamadım bir programı derleyince bak dosyası err,esym dosyalarını cıkartıyo ama hex yok nerde hata yapııyorum acaba??

MC_Skywalker

slm ;

karşılaştığın hata mesajlarını yazarsan sana daha kolay yardım edilir

promete1

slm  tekrar ama işin kötü yanı hata mesajı filan yok ccs kurulıyo kod da yaazabiliyom ancak gelgörki hex dostası hariç tüm dosyalrı veriyo makine problem bu maalesef bi yardım ya:( ilk benmmi basıma geliyo böyle birşey

semitesla

ccs kullanmyorum ama keil'de  hex oluştur diye bi seçenek var onu işaretlemessen oluşturmuyor. kuvvetle muhtemel ccs'de boyle bi seçenek vardır.

mucit07

kurulumda her şey tm takır calısır vaziyette oluyor bence siz hata yapıyorsunuz bir yerde

erkan06

CCS'de derleyince oluşan dosyalar arasında sanırım Hex uzantılı olan yoktu. Onun yerine .cof uzantılı olan vardı onun da içeriği hex içlerini açıp bi bakarsan.
Ne mutlu Türküm diyene!

Tagli

Bahsettiğin diğer dosyalardan bir veya birkaçı hata dosyası olabilir (yukarda bahsettiğin "err" bende o izlenimi uyandırdı). Bu dosyalara bakarak hatanın nerede olduğunu görebilirsin. Hata dosyaları herhangi bir metin düzenleyici programla açılabilirler, notepad gibi mesela.
Gökçe Tağlıoğlu

Salih

derlemeye çalıştığınız kodları yazarsanız bizde deneyelim. Sonucu söyleyelim.

promete1

sağolun ancak girebildim nete dün çözdüm ya pcyi hızalnsın diye tune UP diye bi program kurdum onun yüzünden tüm hex  cof dosyaları c source file olarak görünüyomuş programı sildim hexe ulasabildim ama hala nası etkilediğini anlamışda eğilim inş. benden başkası bu kadar ugrasmaz benm kadar kurmak için ccsyi