CNY70 ACİL YARDIM LÜTFEN

Başlatan alibulut, 19 Nisan 2009, 15:57:36

alibulut

ARKADAŞLAR BEN CNY70 İLE BİR HAREKETİ ALGILAYIP HAREKET ALGILANDIĞINDADA BİR SENSÖRÜN YAKILMASINI İSTİYORUM.PIC 16F84 İLE YAPIYORUM DEVREYİ.SORUN ŞURDA CNY70'DEN BİR ÇIKIŞ ALAMIYORUM.UÇLARI NASIL BAĞLANDIĞINI AÇIKLARSANIZ SEVİNİRİM. AYRICA YÜKSELTEÇ DEVRESİDE KOYDUM OLMADI. DEVREYİ EKLEYEBİLİRSENİZ SEVİNİRİM. (SADECE CNY 70 İLE İLGİLİ KISMINI) ŞİMDİDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

ARKADAŞLAR CNY70 YERİNE KULLANILABİLECEK BAŞKA VE BASİT BİR SENSÖR BİLİYORSANIZ ODA OLUR...

Küçük Harf İle

drmp

aslında çıkış alamamana şaşırdım kardeş çünkü cny 70 basit led ve foto transistorden oluşan bir takım bağlantısını kolay yapabilirsin biraz araştırsan bulursun foto diot transistor diye arat simdi resim ekleyemiyorum kolay gelsin

kendin yap illa bu tip bişey mi olmalı bir led ve foto diot

XX_CİHAN_XX

Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

mustafa_cmbz

uçlarını bilmeden nasıl yükselteç devresi yaptınız acaba_?

alibulut

UÇLARINI DATASHEET DEN BAKIP YAPMAYA ÇALIŞTIM AMA YEMEDİ.DEMEKKİ YANLIŞ BİLİYOMUŞUM O YÜZDEN YARDIM İSTEDİM

kafa1500

Sayın alibulut, google'da ufak bir araştırmayla CNY70'in bacak bağlantısı ile ilgili aşağıdaki resimlere ulaştım, umarım işine yarar. Ayrıca uyarıları dikkate alırsan (küçük harf ile yazma) memnun oluruz.

http://img212.imageshack.us/img212/1358/cny70sekl.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/1954/iccny70.jpg
Güzelin nazına, Ford'un ara gazına hastayım.

alibulut

özür dilerim arkadaşlar caps look u açık unutmuşum

mustafa_cmbz

güzel kardeşim elindeki bulunan ve doğru olduğunu var sayıp deneme yaptığın cny ayak bağlantısı,yükselteç devren ve komplike sistemin şemalarını varsa pic kodu yayınlarsan bana kalırsa sorunun daha çobuk çözülecektir...birde küçük harfler ile derdini anlatırsan sevinirim...belirli bir saatten sonra gözler uyku moduna girdiği için ve büyük karakterlere alışkın olmadığımızdan ben şahsen okumakta güçlk çekiyorum...uyarılarımızı dikkate alman dileği ile....iyi çalışmalar...