oto alarmı yardım

Başlatan overdose, 20 Mayıs 2009, 21:54:58

overdose

Arkadaşlar darbe sensörlü bir oto alarmının proteus çizilmiş devresi ve pic kodları lazım elinde olan yardımcı olabilirmi acaba ? tylnyldz@gmail.com messenger adresim

mustafa_cmbz

burası hazır proje beklentilerinize cvp verebilecek tarz da bir site değil arkadasım...burası öğrenmek isteyenlerin ve öğrenmeye istekli kişilere çıkar gözetmeksizin paylaşımın yapıldığı bir topluluktur alandır ismini sen koy...en gıcık olduğum şeyde mail adresi bırakıp adrese teslim proje isteyen msj lar...iyi çalışmalar...

tayyar

Yıl sonu geldi tabi tezler ödevler yığıldı 1 senelik 3-4 aylık tez çalışmları ödevler son dakikaya bırakılınca böyle oluyor her dönem sonu :)
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

ilker_32

ben elektrotekno'da buna yakın bir proje gördüğümü hatırlıyorum. Üye olmadan önce araştır sonra üye olup olmamaya karar verirsin.

Kolay gelsin...

Ve yine benzer proje yapmaktayım ö.m'den görüşelim. Eğer işine yarayacak olursa sana gönderebilirim.

overdose

devre
Arkadaşlar şöle bi devre buldum ama elimde yazılımı yok...C veya assembly dilinde buna uygun yazılımı olan varmı acaba ?

overdose

Devre

Arkadaşlar bu devreye akünün çalınmasına karşı pic'e bağlı 2. bir 6V'luk akü lazım, bunu pic'in hangi bacaklarına nasıl bağlamalıyım fikri olan varmı ?