Geniş Bant Video+Audio Alıcı (49-858 MHz) Devre Şeması

Başlatan mustafacus, 13 Temmuz 2009, 16:05:59

mustafacus

Merhaba

Bu işlerin acemisi sayılırım onun için forumdaki siz arkadaşlardan bu devrenin çizimi ve baskısında yardım rica ediyorum. Benim için bu devreyi çizip hazırlayabilecek arkadaş varmı acaba

Teşekkürler
otomasyon

mustafa_cmbz

nben daha önce bu devreyi yapmıştım hatta çok heves edereke başlamıştım ama pek heves edilecek gibi birşeyi yokmuş...pcb si sitede olması gerek bulamazsan eğer pcb diğer pc de değilse yardımcı olurum...

mustafacus

baktım ancak bulamadım sizde varsa siteye ekleyebilirmisiniz

yanki

boşuna uğraşmayın hiç bir işe yarayacak bir şey değil ben yaptım sadece fm radyoları dinlersin birde birkaç tv kanalı onlarda tam frekansta olmuyor  beş para etmez uğraşıp göz nuru döktüğünüze değmez

olumyolu549

:P  yanki kardeşimmm hiç uğraşılıp göz nuru dökülmez mi zaten internette paylaşılanların çoğu eğitim amaçlı devreler olduğu için geliştirme ve düzeltme düzenlemeler bize kalıyor bence güzel bi devre  mustafacus kardeşim sen bu devrenin pic hex kodunuda paylaşsanda bende başlasam yavaştan elimde 2-3 tane eski tv tuneri var çalışmakta bunlarla nasıl bişey yapabilirim diye düşünüyordum iyi oldu dökümanlarını paylaşabilirsen eğer sevinirim.
www.eprojemarket.com ELEKTRONİK PROJE,KABLO KONNEKTÖR,ADETLİ TH DİZGİ