Microsoft Visual Studio 2005(?)

Başlatan ilker_32, 25 Temmuz 2009, 19:32:19

ilker_32

Herkese merhabalar,

Bir arkadaştan Visual Basic için yükleme DVD'si aldım.Visual Basic'i yüklerken aşağıdaki ileti ile karşılaşıyorum. Bu aşamayı nasıl geçerim?

Not : Elimde başka DVD yok. Sadece 1 tane.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

DVD içindekiler:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Visual Studio 2005 klasörünün içindekiler:

ve

VS2005 içindekiler:

Kullanıcıları bilir diye düşünüyorum...

elt42at

DVD yerine, Harddiske yükle ve ordan kur. Ozaman sormuyor CD yada DVD

ilker_32

Alıntı yapılan: "elt42at"DVD yerine, Harddiske yükle ve ordan kur. Ozaman sormuyor CD yada DVD
Teşekkürler bu şekilde oldu.

;)

muhittin_kaplan

exp. edi. bazı eksikler var. vs 2008 isteyen olursa dvd yi gönderebilirim.

ilker_32

Alıntı yapılan: "FxDev"http://www.microsoft.com/express/download/

Bu sitede express edition'ı bedavay indirilebiliyor...
Bilgilendirdiğin için teşekkürler. Bugün bir arkadaş bundan bahsetmişti. Dosyaları internet üzerinden indirdiği için yükleme uzun sürüyormuş. VB için yükleme süresi ortalama 2 saatmiş. Tam sürüm olsa değer diyeceğim fakat değilmiş.

muhittin_kaplan

iso dosya olarak indirebiliyorsunuz ama oda uzun iş
@ilker_32
VS 2008 var göndereyim hocam

ilker_32

Hocam düşünceniz için çok teşekkür ederim bu aralar maddi ve manevi durum bende pek iyi değil. İnşallah başka bir zaman ihtiyaç olursa sizden isterim.  :lol: Şuan 2005 ile idare ediyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Kendinize iyi bakın...

muhittin_kaplan

Ben Karşılıksız Gönderecektim Hocam Yanlış Anlaşılmasın