ccs programı ile ilgili yardım

Başlatan krts, 03 Aralık 2009, 18:59:18

krts

arkadaslar öncelikle selamlar

ccs dili pıc programlamayı ögrenmeye basladım fakat bu ccs programını tam olarak pc ye kuramadım sitede bunla ilgili bircok sey yazılmıs ama tam acıklayıcı deil bnm sorunun sadece 24 bitlik işlemciler için program yazmaya izin veriyor diger pıcler için yazamaıyorum bu crack işini ayrıntılı olarak yazarsanız sevinirim

simdiden tesekkürler :roll:

koordinat

crack ile ürettiğiniz dosyaları programın klasörünün içine atın ve lütfen siteyi gezin

krts

bizde gezdik herhalde gezmeden neden size sorayımmm

duhan16

Alıntı yapılan: "duhan16"prof77 arkadaşa teşekkürler. verdiği linkteki dosyayı aldım.

http://www.4shared.com/network/search.jsp?sortType=1&sortOrder=1&sortmode=2&searchName=ccs_pcwhd&searchmode=2&searchName=ccs_pcwhd&searchDescription=&searchExtention=&sizeCriteria=atleast&sizevalue=10&start=0

buraya girince üstten üçüncü linki indirin ( PIC_C_Compiler_CCS_PCWHD_v4_068.rar ] rar şişfresi altta yazıyo. sonra içindeki tüm setupları kurdum. mplap ıde falan var. şimdi harika çalıyo.

bu programı kurduktan sonra project kısmında pıcwizard butonuna bastığınızda proje ismini belirleyip kullanacağınız diğer pic türlerini seçebiliyorsunuz.. kolay gelsin.