osiloskop

Başlatan salim ALTIN, 18 Temmuz 2004, 10:32:16

salim ALTIN

Arkadaşlar bu ürünleri böyle fiyatlara türkiyede bulamıyoruz. Bildiğiniz firmaları bizlerle paylaşın lütfen.
Bir süre önce amerikada bulunan bir tanıdığım vasıtası ile eBay dan balık radarı almış ve getirtmistim. Osiloskoplarla ilgili de arttırma vardı ona teklif verdim ama

http://search.ebay.com/oscilloscope_W0QQsorecordstoskipZ50QQsosortpropertyZ1

benim istediklerimi malesef alamadım.Linki burada.Şimdi yardımcı olabilecek tanıdık yok. Aslında buradan ürün alabilmek mümkün. Bunlar ikinci el kullanılmış ürünler ama arada reklam amaçlı sıfır ürünlerde var.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

diot

osiloskop almak isteyenler puretek 6502a 20mhz dulatrace analog.310$+kdv ye satılıyor.

z

Salim Altin, zaman zaman ebayi ziyaret eder ve urunlerin fiyatlarini gorunce sok olurum.

Meger buradan alisverisin uckagidi varmis.

Burdan bir urunu satin alabilmek icin (iyi bir urunden bahsediyorum, zira adam evinde kullandigi klozet kapagini bile satilmasi icin ebaya verebiliyormus)

1. Amerikada ikamet ediyor olacaksin.
2. Cok cok cok hizli bir internet baglantin olacak.

Kardesim bunlari soylediginde neden diye sordum.

Acik artirmanin son dakikasina kadar dunyanin 4 yanindan kucuk kucuk artirmalar yapiliyormus. Son dakikada Amerikadakiler yuksek hiz ve zaman avantajini kullanip saniyeler mertebesinde deliler gibi artirima katilip cihazin kendilerinde kalmasini sagliyorlarmis.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

salim ALTIN

Amerikada olmak gerektiği konusunda haklısın.Bende buradan katılıyorum arttırmaya ama dediğin gibi oluyor. Birde malı satan bilgisayara direktif verebiliyormuş son fiyat konusunda, yani enson verilen fiyat malı satanın hedef fiyatı oluyorbu fiyatın altına vermiyor sonuçta. Ayrıca  e-bay dan daha uygun pekçok imkanda var orada zaten. Hiç kullanılmamış ambalajında faturalı panasonic fax makinası 50 dolara aldı kardeşim. Metroda baktım aynısı vardı geçen gün, 375 milyon lira. Amerika çok büyük fakat uzak bir pazar. Bu nedenle fiyatları çok uygun.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

kobrasalar

ebayın hilesi eger cihazı kesin almak istiyorsan son 1 dakikada 10 dolar artıracaksın. ben bu sayede kamera aldım meger bir alıcı benim fiyatın 1 dolar üstünü vermiş kamerayı götürüyormuş.
Ebaydaki en can sıkıcı taraf gönderim firmasının pahalıya göndermesi ve satıcının ekledigi ek masraflar