$4.99 Stellaris ARM Cortex-M4F LaunchPad

Başlatan fatihinanc, 08 Ağustos 2012, 03:00:59

EmaNet

Alıntı yapılan: muhendisbey - 05 Ekim 2012, 22:17:01
Bugün elime ulaştı. Fedex ile gönderim yapılmış

içerisinde geliştirme kartı ve mikro usb kablosu var. 18TL den kabloyu çıkarsak kart daha da ucuza geliyor :)

Kartın üzerindeki Pinlere aldığım 2 kartı takarak slave master uygulaması yapılabilir. Veya hot plug uygulaması. Birisi bozulduğunda diğeri kaldığı yerden programı işletecek... Belki multitask uygulaması. Henüz deneme imkanım olmadı.

Teslim tarihi ne zaman diyordu sizde?

ULAGA

Ben de, gündüz iki adet sipariş verdim.
Bakalım, ne zamana elime geçer...

muhendisbey

Ordered on: 8/31/2012 9:01:02 PM

Ship Date: 09/29/2012

mail bana 02/10/2012 de gelmiş
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

Firzen

Alıntı yapılan: muhendisbey - 05 Ekim 2012, 22:36:13
Ordered on: 8/31/2012 9:01:02 PM

Ship Date: 09/29/2012

mail bana 02/10/2012 de gelmiş
Benimde aynisi yaxiyor
Kararsız...

fatihinanc

Bu arada Stellaris LaunchPad'in fiyatı 12.99$ oldu. Zaten "promotional price" yazıyordu satın alma sayfasında.
https://estore.ti.com/Stellaris-LaunchPad.aspx
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

kralsam

Alıntı yapılan: fatihinanc - 24 Ekim 2012, 19:54:05
Bu arada Stellaris LaunchPad'in fiyatı 12.99$ oldu. Zaten "promotional price" yazıyordu satın alma sayfasında.
https://estore.ti.com/Stellaris-LaunchPad.aspx
Fatih hocam aldık almasına da 12. ay diyor gönderim tarihi.. :)

pisayisi

5 dolara almadım 13 dolara hiç almam birazdaha zam yapsınlar bence ;D
Murat

Niyazi_SARAL

Bu ürünü biz adetli olarak getiriyoruz. Bilgilerinize. Üstelik kargosu dahil aynı fiyattan burada sunacağız.
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

serhat1990

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 31 Ekim 2012, 09:01:44
Bu ürünü biz adetli olarak getiriyoruz. Bilgilerinize. Üstelik kargosu dahil aynı fiyattan burada sunacağız.

Çok güzel Hocam ; emeklerinize sağlık . Ne zaman satışa sunulur ve siparişleri verebiliriz Hocam bununla ilgili bir bilgi varmı şimdilik ?

Seckin ALAN

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 31 Ekim 2012, 09:01:44

teşekkürler hocam. Bekliyoruz.
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

mcn

Harika,en başa beni yazın Niyazi bey   :)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

muhittin_kaplan

bugün mng kargo teslim etti 2 adet.
now lets coding.

mesaj birleştirme:: 03 Kasım 2012, 14:52:48

CCS yi nereden indireceğiz ?

Ersin

NiyaziBey,
Kartların satılacağı tahmini bir tarih verebilirmisiniz?  ( 1 hafta ,1 ay , 2ay gibi )

EmaNet

Mucit23