Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

pbp derleyici

Başlatan kanguner, 06 Kasım 2004, 16:20:50

kanguner

arkadaşlar bu pbp derleyicisinin gerçeğini (demo olmayacak )  nerden bulabilirim.? şimdi fazladan topik açtım diye ne olur kızmayıın. bütün siteyi dolaştım. herkes bir sürü link vermiş. ama bi türlü bulamadım. kafayı yemek üzereym.sağlam bir link bilen varsa lütfen paylaşsın.şimdiden teşekkür.

fsan

Arama kisminda
Anahtar Kelimeleri Ara: yazan yerin karsisinda pbp2.45 yazmak yeterli.

orada indirebilecegin bir yer yok mu?

XNHCX

Arkadaşlar ,
Yeni arkadaşlarımız sitemizde linkleri verilen programları sorarsa  lütfen aşağıdaki linki veriniz.Bulmakta kolaylık olsun düşüncesiyle düzenliyoruz.
Bu link altında adı geçen programın linki ölürse ya da  yeni sürümü  çıkarsa lütfen  ilgili başlık altına ekleyiniz....

PROGRAMLAR İÇİN KISAYOLLAR BURADA ...

fsan

8) En Büyük XNHCX !!! En kaliteli WAREZ board  ;)

gosub

Hepinize sonsuz teşekkürler sağolun arkadaşlar ayrıca bu siteyi kuran bu şekilde işlemesini sağlayan O değerli insana ve sizlere tekrar teşekkür ediyorum

SAYGILAR  :roll:
ELEKTROSERVİS                         TEKNİK                                    SERVİS                                               HİZMETLERİ

picman

ARKADAŞLAR ÇOK TEŞEKKURLER AMA VERDİĞİNİZ LİNKTEN SİTEYE GİRDİM KAYIT OLDUM PİC BASİC PRO 2.45 PROGRAMLARINI İNDİRDİM BİLGİSAYARA KAYDEDİP AÇMAYA ÇALIŞTIĞIMDA YİNE BİR ŞİFRE İSTİYOR VE PROGRAMI AÇAMIYORUM PİC BASİSC PRO KOJMUTLARINI KİTAPLARDAN OKUYARAK ÇOĞUNU ÖĞRENDİM BU PROGRAMLAMA DİLİ İLE PROGRAM YAZMAK İSTİYORUM ARTIK FAKAT BUNU VİR TÜRLÜ BAŞARAMADIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM NEDEN DOSYALARI AÇARKEN ŞİFRE SORUYOR ASNLAMADIM LÜTFEN YARDIM.... :cry:
Bilgi paylaştıkça artar..

mmengi

ftp://ls-labs:ls-labs@ftp.ls-labs.com/upload/PicBasicPro245.zip

dostum bu tür legal olmayan yazılımlara ulaşmak kolay olmuyor upload yapılan yerler bu tür içerikleri siliyor o yüzden elimizi çabuk tutmamız gerekiyor.tekrar dene linki düzelttim.