ST firmasının yeni Discovery kartı

Başlatan handybest06, 14 Eylül 2013, 12:26:57

sadogan

Bir organizasyon yapılırsa ben alırım.

SERRO EFE

Alıntı yapılan: StDarg - 01 Ekim 2013, 23:06:35
bu kiti almayı düşünen yada alan varmı ?
Organizasyona bağlı :):) Gerçi alıyoz alıyoz koyuyoz köşeye :)

mcn

bu kit alınır, yapalım bi organizasyon.

Farnell de 21 €, bu fiyata TR teslim olsa direk alırım. Yıldırım elektroniğin toplu alım vb işlemlerde farnell fiyatının altına düşme gibi bir şansı yoktur sanırım.

Başka alabileceğimiz yer, önerisi olan?
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

yldzelektronik

Alıntı yapılan: mcn - 02 Ekim 2013, 09:00:06
bu kit alınır, yapalım bi organizasyon.

Farnell de 21 €, bu fiyata TR teslim olsa direk alırım. Yıldırım elektroniğin toplu alım vb işlemlerde farnell fiyatının altına düşme gibi bir şansı yoktur sanırım.

Başka alabileceğimiz yer, önerisi olan?

Bu işle ilgilenecek arkadaşlar vardı.

@subram nerelerdesin?Bak toplu alımdan söz ediliyor?
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

mcn

Bu distribütörlerde çalışan mühendislerden satışcılardan hiç bizim foruma giren çıkan takip eden yok mu yahu? Şaşırıyorum doğrusu.

t2

Topluca almayın. paranıza yazık. kenara atarsınız. bakın daha önce bilmemkaçyüztane kit alındı. 20 dolardan 200adet 4000$ yapıyor.  Netice ne oldu? kitleri ne yaptınız? eğlendiniz mi? iş mi yaptınız ne öğrendiniz?

çok lazımsa, bununla  iş yapacaksanız. toplu almaya ihtiyaç duymaz parasını ödeyip getirtirsiniz. 20 değil de 100$ olsun. fark etmez. yok eğer buna değmeyecek ufak bütçeli projeniz var ise zaten uğraşmazsınız.

toplu alacaz diye paralarınız çöpe gidiyor yazık yav. bari 3-5 tane alın elden ele gezdirin.

mcn

T2 Hocam haklısınız elbet, ancak toplu alım olursa ihtiyacı olan arkadaşlarda uygun fiyata almış olur. Hemde alabilmiş olur.

Parasına yazık olacağını düşünen zaten hiç bulaşmasın kit işine. Her şey illa ihtiyaç proje iş yapma değil, biraz hastalık, biraz hobi, biraz heyecan vb...

Varsa böyle bir imkan, 5 kişi bile gidip alacağız desek bu şekilde almak en kolayı olur.

Alabileceğimiz yerlerle bağlantısı olan varsa sayı belirleyelim fiyat alalım, yalnız geçen seferki gibi fazla uzamasın.

Bayramsumbul

Evet.arkadaşlar ne oldu alım yapılıcak mı?
Ben 1 veya 2 tane almak isterim.
Bir Elektronik Meraklısının Serüveni...

demket

MC_Skywalker

Ben de 1 tane almak isterim.

Kart alamkatan vazgeçtim. ara verdiğim çalışmalarıma LPC1114FN28 mbed ile devam. http://mbed.org/platforms/LPC1114FN28/

mistek

1 tanede ben alırım. Discovery koleksiyonu yapıyorum.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

Tlepsh

Firzen

Burdan 1 tane alacak var :)
Daha yeni MikroC for ARM çalışan birisi olarak ve BBB kullanan birisi olarak lazım lur bu da :)
Kararsız...

engerex

tayfun5668