Bugün Ne Yapalım? -4- RF kumandalı "MEŞGUL" tabelası

Başlatan elekTRofizikci, 28 Aralık 2013, 01:05:27

elekTRofizikci

İstek üzerine bir yönetici odasına , uzaktan kumandalı, içerden ikazlı, personel çağırıcı zilli bir meşgul tabelası yapımını anlattık. Videoya eklemeyi unuttuğum bir nokta, kumanda açık havada  ya da uzun koridorlu yerlerde çalışmayabiliyor. Çünkü tahminim RF sinyal bir yerden yansıma yapıp alıcıya ulaşamıyor. İyi seyirler.

Bugün Ne Yapalım? -4- MEŞGUL TABELASI (Toplantı ve Yönetici Odaları İçin)

"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

MrDarK

Hocam bomba gibi gidiyorsun :) tebrik ederim serinin müptelası oldum :)

Ayrıca günlük gelebilen işlerin elektroniğin kullanım yaygınlığını saha koşullarını göstermen çok daha sıcak bi hava katıyor videolara;

Kendimi çalıştığım yerlerde gibi hissediyorum çalışmalarının devamını dilerim :)
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

elekTRofizikci

Teşekkür ederim arkadaşım. Yorumların şevkimi artırıyor. Daha güzel daha verimli konularda görüşmek üzere...sağlıcakla...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

LukeSkywalker

Parçalamalı videolarınız ile tümden gelim metoduna verdiğiniz somut örnekler için teşekkürler :)

engerex