çin malı tableti windows 7 işetim sistemi yüklemek

Başlatan sayangku, 23 Ekim 2014, 20:21:08

sayangku

sa arkadaşlar benim windows7 işletim sistemli yada net frework 2.0 gibi pakete sayip olan bir  xp de olarabilir

bunu ben çin mali 100 -200 tl arasi android tablete windows tabanlı işletim sistemi yukleyebilirmiyim
yada hazır 200 max 300 tl arasi windows tabanlı piyasada tablet varmi bir projede  windows seri portunu kullanamm gerek
yani demek istedigim hem beyin hemde ekran yerine kullanıcam tableti

bilen varsa bu konu hakkında  bilgi istiyorum  yardım ederseniz çok sevinirim  çünkü olurunu olmazını merak ediyorum

MC_Skywalker

tabletin ARM/intel çekrdekli ise Win8  yükleyebilirsin.   Win7, XP nin tablet versionu ve ARM core için olan sürümü yok.

tabi tablette ki RAM miktarı ve NAND mikarıda önemli.

sayangku

verdiginiz bilgiler için tesekkur ederim öncelikle bu arada arm cortex demek istediginiz iphone kullandıgı işlemci  yani
arm cortex  yazsa olurmu yoksa  arm intel yazması gerekiyor mu
işlemcide  ve sizin bildiginz varmi arm işlemcı ve nand degeri yuksek olan tablet
birde direk yüklenir mi win8 yoksa bios varmi tabletin yani küçük işletim sistemi ekstra onuda yuklemem gerekmi

MC_Skywalker

ARM başka intel başka.

ARM işemcilerin Cortex A serisi tablet ve telefonlarda kullanılmakta.  Apple firması (ARM kurucu ortağı) Tumb/Tumb 2 kumut setin lisansına sahiptir ve kendi işlemcisini kendi tasarlıyor. ARM cortex ailesinden farklıdır.

İntel'in Atom ailesinden işlemcilerde bağzı tabletlerde bulunmaktadır.

sayangku

Alıntı yapılan: MC_Skywalker - 23 Ekim 2014, 22:29:10
ARM başka intel başka.

ARM işemcilerin Cortex A serisi tablet ve telefonlarda kullanılmakta.  Apple firması (ARM kurucu ortağı) Tumb/Tumb 2 kumut setin lisansına sahiptir ve kendi işlemcisini kendi tasarlıyor. ARM cortex ailesinden farklıdır.

İntel'in Atom ailesinden işlemcilerde bağzı tabletlerde bulunmaktadır.

anladım hocam sagolun verdiginiz bilgiler için bunlar az bilinen ince bilgiler yada benim gibi kariştiranda olabilir

mesaj birleştirme:: 24 Ekim 2014, 13:37:41

hocam mesala buna yükleyebilirmiyim  win8  işletim sistemi
http://www.intel.com.tr/buy/tr/tr/product/tablets/dell-venue-7-415674
yada boyle ozellik acik olmasi gereklmi
Intel® 64Y
daha fazla teknik detay deyince cikiyor bunda n yazmis diger verdigim linkte
Intel® 64Y böyle
http://www.intel.com.tr/buy/tr/tr/product/tablets/asus-transformer-pad-tf103c-1a097a-tablet-417317

RaMu

200-300 TL ye windows tablet bulabilir yada eğreltebilirsin ama
bunu hobi amaçlı bir iş dışında kullanamazsın,
yasal kısmından bahsetmiyorum orası ayrı, dediğim şu
o tabletin doğru düzgün çalışması pek olası değil.
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

veliusta

Ne zaman Laptoplar tarih olup Windows Tablet kullanmaya başlayacağız ??

mesaj birleştirme:: 24 Ekim 2014, 05:59:06

ya da ne zaman Android kullanarak Android programla yapabilecez ?

t2

Alıntı Yapne zaman..

Tabletin dokunmatik dandik üfürükten klavyesi düzelip yerine bildiğimiz klavyeyi ekledikleri zaman!

klavye ve ekran, notebook gibi katlanabilir 90 derece açılı olmadan hepsi düz olacak. işte tablet budur. ( dedemek lazım tabi )

birkan

Bende 32 gb ssd disk, 2gb ram olan bir tablet var. Win 7, win 8, linux, android hepsi kuruluyor. Temiz sorunsuz. 500 tl fiyat. Şu anda linux kurulu. Win 7 kurup gönderebilirim. Model uçaktan görüntü aktarımı için çanta hazırlayacaktım, içine monte edecektim, evlendim kaldı