Ynt: JTAG yerine SWD seçince

Başlatan hgs, 10 Mayıs 2015, 21:25:06

hgs

Arduino için sadece usb portunu karta koymanız yeterli olur. Jtag vs swd soketlerini devreye koymanıza gerek yoktu. :P

FxDev

@hgs haklı.
JTAG'e gerek yok. Ardunio'da direk USB var bildiğim kadarıyla. Program yüklemesi basit, o işlere girmenize gerek yok.

Ardunio'nun hangi versiyonunu kullanıyorsunuz bilmiyorum yalnız program aşağıdaki gibi yükleniyor:
https://www.youtube.com/watch?v=4HqXAmV_Ock
Forumda bazı bağnaz kişiler tarafından engellenip, atıldım. Tüm bu bağnaz kişilere rağmen Atatürkçülüğü sonuna kadar savunacağım; onlar da bağnazlıklarında boğulacaklar. Haberleşme için: info[at]firatdeveci.com / ©firatdeveci.com - ße Different Everytime!

z

Picproje.org Elektronik Sitesi » MİKRODENETLEYİCİLER » ARM » Cortex ARM » JTAG yerine SWD seçince

Ardunio başlığında devam edelim. Burası çok ciddi bir başlık.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

FxDev

Ha biz Ardunio kullanıyorsunuz diye biliyorduk.
JTAG ve SWD çağ dışı bir programlama tekniği, ben size Ardunio'yu öneriyorum.
Forumda bazı bağnaz kişiler tarafından engellenip, atıldım. Tüm bu bağnaz kişilere rağmen Atatürkçülüğü sonuna kadar savunacağım; onlar da bağnazlıklarında boğulacaklar. Haberleşme için: info[at]firatdeveci.com / ©firatdeveci.com - ße Different Everytime!

z

Ama bu yaptığınız çok ayıp. Benimle bu şekilde uğraşamazsın.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

frederic

Ferhat arkadaşım bu tavır sana yakışmıyor, bu şekilde insanların saygısını yavaş yavaş kaybedersin. Bence bu kadarı her iki taraf içinde yeterli.