MCP1700T-3302E/TT

Başlatan ismail kaya, 21 Haziran 2016, 14:54:51

ismail kaya

MCP1700T-3302E/TT Türkiye'de nereden bulabilirim. Acil 50 Adet Lazım (sot23)

polleme

Daha yeni expkits'ten aldım.

ismail kaya

Hepsini aldım.  Lazım olursa başka nerden alabil
irim.

polleme

O kadar yüksek adette ihtiyaç varsa Aliexpress'ten adetli alıp DHL ile getirtmenizi öneriyorum. 4-5 günde gelir.

trinity

Expkits güvenilir sağlam bir site, daha önce hiç sorun yaşamadım. Fakat Türkiyede oldukları için sattıkları mala fatura kesip gümrük vergisi ödemek zorundalar hal böyle olunca fiyatları Çin'in 3 katına çıkıyor. Bizde denemek amacıyla 5 tane malzemeyi ordan alıyoruz, 1000 tanesini gidip Çinden getirtiyoruz, kendi insanımız dururken elin çinlisini zengin ediyoruz.

hgs

Fiyat farkı çinden kaynaklı değil. Çinden getirilen ürünlerde çin 1 adet rakamlarına, yakın seviyelere inilmeye çalışılıyor. Expkits sitedeki bu tip entegre vs ürünler çin kaynaklı değil, ürünler batı kaynaklı firmalardan alınıyor.  Batı kaynaklı ürünlerde zaten rakamlar yüksek çine göre. Gümrük ve devletin vergileri olmasına ragmen,  batı kaynaklı 1 adet fiyatlara yakın seviyedeler.  Ama bu seviye bile çin fiyatlarına göre oldukça yüksek kalıyor.  Batı kaynaklı ürünlerde sorun çıkma olasılıgı sıfır oluyor tabi.

Yüksek adetli ürünler için çin üzerinden getirilecek şekile expkits yada diğer firmalardan fiyat alabilirsiniz. Rakamlar oldukça düşecektir.  Tabi hiç aracısız direk satıcıdan alabiliyorsanız rakam  en düşük  seviyelere iner. Malda problem olmadıgı sürece bu yöntem kullanılabilir.