ACİL TELEFON HATTIYLA CİHAZ KONTROLÜ YAPAN DEVRE

Başlatan kptnx03, 04 Şubat 2006, 22:11:40

kptnx03

ÖNCELİKLE MERHABA.ARKADAŞLAR TELEFON HATTIYLA CİHAZ KONTROLÜ YAPAN DEVRE(şeması-baskı devresi) VARSA ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.BU ÖDEVİ EN KISA SÜREDE TAMAMLAMAM LAZIM. BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Petek

Alıntı yapılan: "kptnx03"ÖNCELİKLE MERHABA.ARKADAŞLAR TELEFON HATTIYLA CİHAZ KONTROLÜ YAPAN DEVRE(şeması-baskı devresi) VARSA ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.BU ÖDEVİ EN KISA SÜREDE TAMAMLAMAM LAZIM. BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Merhaba kptnx03. Şöyle BAĞIRARAK SANA HOŞGELDİN diyelim.

Umarım bu foruma böyle acil ihtiyacın olmadığı zamanlarda da uğrar, bilgi alışverişinde bulunursun. Telefon hattı ile cihaz kontrolü yapan bir devre daha doğrusu bir master, birkaç çeşit te slave devresi olarak rat-ring yada rat_ring isminde bir proje önerebilirim. Yahoo groups üzerinde tartışma listesi var ve o listenin files bölümünde şemalar, programlar var. işini göreceğini tahmin ediyorum. Yahoo üzerinden çok kolay o listeye ulaşırsın. groups.yahoo.com adresine git ve rat-ring yada rat_ring bu ikisinden birisini araştırırsan bulursun. Yada projeyi yapan Ken Boak ismini google da araştır. Mutlaka bulursun.

Kolay gelsin.
“Önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur” A.Einstein

Petek

http://groups.yahoo.com/group/rat_ring/

Aradığın her şey burada var
http://groups.yahoo.com/group/rat_ring/files/

Listeye üye olman gerekebilir. Yahoo e-mail adresin varsa önce login yap, sonra yukarıdaki linke gittiğinde Join This Group linkine bas. Gerisi kolay.
“Önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur” A.Einstein

kptnx03

Sağolasın işim görüldü.ben eproje sitesinden buldum devreyi.Uğraşlarınız için teşekkür ederim.Bundan sonra ismimi sıkça görürsünüz.BU devreyi İsteyen arkadaşlara yardımcı olurum.

lord

Bulduğun linkide buraya gönderde herkes faydalansin. Kolay gtelsin. :)  :)  :)

Andromeda

bu devrenin çalışıp çalışmadığı şüpheli.ayrıca 8. denemeden sonra bir daha çalışmıyormuş,projenin sahibine göre.demo olduğu için .ayrıca baskılı devrenin
doğruluğu şüpheli.arkadaş şemayıda açıklamıyor.
bence bu devre çalışmaz.çalıştıramayanlardan 150 ytl civarında para istiyormuş çalışan devre göndermek için.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"